14 Чер 2021

Друге покоління Магістрів з Розумного транспорту і логістики для міст в рамках програми Erasmus+/KA2 проекту SmaLog

25 та 26 травня 2021 відбувся захист Магістерських робіт зі спеціальності 275.03 «Транспортні технології (автомобільний транспорт)» освітньо-наукової програми «Розумний транспорт та логістика для міст».

 

 

Представлені випускниками роботи характеризувалися актуальними темами, поставлені в них задачі були вирішені за допомогою сучасного спеціального програмного забезпечення та з використанням Європейського досвіду, що був отриманий під час навчання в Європейських університетах партнерах.

 

 

Про високий рівень підготовки магістрів і якість виконаних кваліфікаційних робіт свідчать позитивні рецензії, високі оцінки та рекомендації до впровадження результатів магістерських робіт Олесі Грєкової (керівник доц. Ірина Ткаченко), Олени Дяченко (керівник доц. Андрій Галкін), Лоліти Костроміної (керівник доц. Євген Куш), Наталії Кучерявої (керівник проф. Лобашов О. О.), Анни Лондаренко (керівник проф. Лобашов О. О.), Валентини Мозглякової (керівник дов. Денис Понкратов), Кирила Сиромолотова (керівник проф. Лобашов О. О.), Владислави Хов`якової (керівник доц. Олександр Россолов), Олега Холодова (керівник доц. Ірина Ткаченко).

Кожне покоління Магістрів з Розумного транспорту і логістики для міст 2019/2021 – це найважливіший результат проекту SmaLog.

 

 

Перед вами нові висоти, вдосконалюйтесь, розвивайтесь, рухайтесь до своїх цілей!