02 Чер 2021

Представники кафедри «Транспортні системи і логістика» провели он-лайн семінари за робочим пакетом «Обмін досвідом між викладачами з університетів України та Гузії» в рамках проєкту SmaLog програми Erasmus+

20 та 26 травня доценти кафедри Транспортних систем і логістики відкрили серію он-лайн семінарів за робочим пакетом «Teachers’ exchange between UA and GE Universities» в рамках проєкту «SmaLog» програми Erasmus+ для обміну досвідом у сфері розумного транспорту та логістики для міст.

Олександр Россолов провів семінар на тему «Lecturing with PTV Visum software in frame of SmaLog modules»,

 

 

в рамках якого поділився досвідом щодо основних етапів роботи з програмним забезпеченням PTV Visum та розглянув так питання: вступ до макромоделювання за допомогою PTV Visum; основні кроки для розробки моделі постачання та попиту; приклади моделювання для мультимодальних транспортних мереж.

 

 

Питання щодо екологічної оцінки транспортного шуму розглянула Ірина Ткаченко на семінарі «Environmental assessment of transport noise using VOLTCRAFT sound meter».

 

 

Ірина наочно представила основні принципи роботи шумоміру та надала приклади щодо аналізу та обробки отриманих даних.

 

 

 

Програмне забезпечення PTV Visum та обладнання VOLTCRAFT sound meter були придбані кафедрою Транспортних систем і логістики в рамках проєкту SmaLog програми Erasmus+ та активно впроваджуються в навчальний процес, використовуються у магістерських роботпх та дисертаційних дослідженнях.

На семінарах були присутні партнери з університетів України та Грузії. Для привітання та участі у семінарах також був присутній координатор проєкту Prof. Antonio Comi (Tor Vergata University, Rome, Italy).

Cемінари проходитимуть до 3 червня, доповідачами є представники Університетів України:

– доц. Руслана Колодницька, Державний університет «Житомирська політехніка», м. Житомир: «Smart Transport: Hydrogen Fuel Cells and Biofuels»;

– доц. Лідія Савченко, Національний транспортний університет, м. Київ: «Concepts of sustainable logistics in the business context»;

– доц. Володимир Ковалішин, Національний університет «Львівська політехніка», м. Львів: «Modeling of traffic flows using PTV Vissim»;

– доц. Галина Півторак, Національний університет «Львівська політехніка», м. Львів: «Introduction demand modelling using PTV Visum».