06 Жов 2021

У Харкові досліджують мобільність населення для покращення транспортної мережі

 

Комплекс обстежень мобільності населення міста проводиться з 4 по 8 жовтня у Харкові.

Обстеження проводить Представництво німецької компанії «Дорнієр Консалтинг Інтернешенал ГмбХ» спільно з Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова, зокрема і кафедра Транспортних ситем і логістики. Комплекс включає обстеження пасажиропотоків на всіх маршрутах громадського транспорту, інтенсивностей руху транспортних засобів, а також соціологічне опитування домогосподарств для вивчення закономірностей мобільності мешканців міста.

 

 

У Харкові вперше проводять таке дослідження. Отримані дані використають для розробки Плану сталої міської мобільності та транспортної моделі міста з метою вдосконалення транспортної мережі та системи громадського транспорту Харкова.

 

 

«Вперше міська влада Харкова отримає реальні дані щодо мобільності населення, здобуті з використанням найкращих міжнародних та вітчизняних методик, які буде використано для розробки сучасних інструментів міського планування», – зазначили у Департаменті по взаємодії з міжнародними агенціями та фінансовими установами.

Керівник проєкту з боку німецької компанії «Дорнієр Консалтинг Інтернешенал ГмбХ» Валерій Мосьпан додав, що це дуже гарна можливість отримати актуальні та репрезентативні дані для розробки детального та якісного Плану сталої міської мобільності та транспортної моделі міста.

Зазначимо, що дослідження проводиться в рамках участі Харківської міської ради у проєкті «Інтегрований розвиток міст в Україні II», який виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) за дорученням Федерального уряду Німеччини та Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).

Обстеження пасажиропотоків та інтенсивностей руху транспортних засобів триватиме з 4 по 8 жовтня, а соціологічне опитування – з 4 по 30 жовтня.