12 Тра 2023

В рамках курсу «Розвиток нормативного забезпечення транспортної політики в ЄС» проєкту SUTRAN Jean Monnet Module Erasmus+ відбувся семінар «Чисте паливо та енергія»

9 травня рамках курсу «Розвиток нормативного забезпечення транспортної політики в ЄС» проєкту Jean Monnet Module Erasmus+ “Політика стійкого міського транспорту у Європі” відбувся семінар «Чисте паливо та енергія».

Сучасне життя неможливе без транспорту та транспортних послуг. Одним з найбільш значущих факторів негативного впливу автомобільного транспорту на людину і навколишнє середовище є забруднення повітря. Автотранспортні викиди в атмосферу впливають не тільки на безпосередніх учасників транспортного процесу, а й на забруднення атмосфери житлових масивів, пішохідних та велосипедних зон, що значно впливає на стан здоров’я мешканців міста.

Питання розвитку чистого палива та енергії, що були розглянуті на семінари, є наразі чи не найбільш актуальними не тільки для України, а й для Європи та світу.

На семінарі були присутні понад 40 відвідувачів.

Організатори семінару (координаторка проєкту SUTRAN доц. Марія Ольхова та доц. Дмитро Рославцев) запросили на семінар експертів громадської організації Біоенергетична асоціація України (UABIO).

На початку семінару доц. Дмитро Рославцев приділив увагу важливості та актуальності теми семінару, представив директиви ЄС щодо використання альтернативних видів палива та розвитку цього напрямку.

Надалі у слухачів була цікава можливість послухати гостей семінару стосовно питань:

♻️ «Перспективи виробництва і споживання біометану в Україні» (Гелетуха Георгій, голова правління, д.т.н.);

♻️ «Про перспективи виробництва і споживання біоетанолу в Україні» (Тетяна Желєзна, к.т.н.);

♻️ «Про перспективи виробництва і споживання біодизелю в Україні» (Семен Драгнєв, к.т.н.).

Команда проєкту Sustainable Urban Transport Policy in Europe та Кафедра “Транспортних систем та логістики” ХНУМГ імені О. М. Бекетова щиро вдячні представникам Біоенергетичної Асоціації України (UABIO) та голові правління Георгію Гелетусі за те, що долучились до семінару та поділились досвідом.

UABIO “Ми робимо енергію зеленою”

Віримо в подальшу та плідну співпрацю!