08 Лют 2024

Курс підвищення кваліфікації для викладачів закладів вищої освіти «Транспортна політика ЄС. Поточний стан та перспективи імплементації в Україні» (Jean Monnet Module Erasmus+)

З 9 по 26 січня 2024 відбувся перший Етап навчання з курсу підвищення кваліфікації викладачів закладів вищої освіти «Транспортна політика ЄС. Поточний стан та перспективи імплементації в Україні» в рамках проєкту Erasmus+ Jean Monnet Module «Політика стійкого міського транспорту в Європі».

 

 

Актуальність тематики курсу викликала зацікавленість у викладачів з університетів різних міст України: Харків, Київ, Полтава, Дніпро.

Під час навчання слухачі відвідали заняття доцентів Марії Ольхової та Дмитра Рославцева, професорів Андрія Галкіна, Антоніо Комі (Університет Тор Вергата, Італія) та Коррадо Ріндоне (Середземноморський університет Реджо-Калабрія, Італія).

В рамках курсу були розглянуті актуальні теми розвитку транспортної політики в Європі, її проблемні аспекти та перспективи імплементації в Україні. Питання стосувались інтеграції розумних технологій, як основи міської мобільності, планування міського вантажного транспорту, з огляду на європейські вимоги, досягнення Цілей сталого розвитку, впровадження планів сталої міської мобільності за для створення стійких і придатних для життя міст.

Теоретична частина курсу позаду, попереду індивідуальне завдання, яке слухачі курсу виконуватимуть до 1 березня, та участь у круглому столі «Розвиток сталого транспорту у містах України: вплив війни та перспективи.

З нетерпінням чекаємо на цікаві проєкти, жваві обговорення розвитку сталого транспорту у містах України на фінальному заході курсу.

 

ВІДЕО ЗАХОДУ