27 Сер 2023

В рамках проєкту ««Політика стійкого міського транспорту в Європі»/ SUTRAN Jean Monnet Module Erasmus+ проведено курс «Розвиток нормативного забезпечення транспортної політики ЄС»

З 18 квітня по 19 травня 2023 відбулось навчання з курсу «Розвиток нормативного забезпечення транспортної політики ЄС» в рамках проєкту «Політика стійкого міського транспорту в Європі»/ SUTRAN Jean Monnet Module Erasmus+.

Тематика курсу викликала зацікавленість, як у студентів так і у викладачів: на курс зареєструвалось понад 80 слухачів, з них понад 30 учасників з університетів різних міст України: Харків, Київ, Львів, Рівне, Запоріжжя, Луцьк.

Під час навчання студенти відвідали лекційні та семінарські заняття викладачів кафедри транспортних систем і логістики доц. Марії Ольхової (координаторки проєкту SUTRAN) та доц. Дмитра Рославцева.

В рамках курсу були розглянуті актуальні теми розвитку транспортної політики в Європі та її проблемні аспекти в Україні. Організаторами курсу на семінарські заняття були запрошені представники підприємств та громадських організацій: бізнес компанія Mercedes-Benz Group AG; Інститут Газу НАНУ; Громадська організації Біоенергетична асоціація України (UABIO). Питання, що були розглянуті гостями: безпека на транспорті, використання альтернативних видів палива та ін., викликали не аби яку зацікавленість у слухачів, не один гість не залишився без додаткових питань та жвавих дискусій. 


По закінченню курсу близько 35 слухачів отримали Сертифікат з результатами навчання, 2 кредити ЄKTC, та можливістю їх визнання у формальній освіті.